• Організація концертів: +38 067 402 88 92, +38 050 600 47 64, +38 067 235 65 46
 • Історія

  Дитинство і юність співачки тісно пов’язано з музикою і виступами. Тут мається на увазі навчання музиці, виступи з хорами музичної та загально-освітньої шкіл, а також численні виступи у складі “справжнього” вокально-інструментального дитячого ансамблю “Улыбка”, в якому співала лагідним тоненьким сопрано до 14-ти років. В той час з такою щемлячою небайдужістю телевізійники ставилися до “піонерських” express-yourself, що цей ансамбль декілька разів діставав запрошення на зйомки на УТ1.

  Що стосується власної творчості, то Uлія Лорd пише пісні з 9-ти років. І в ті часи співала їх акомпонуючи собі на фортепіано виключно для рідних і друзів. Світогляд Uлії Лорd був далекий від пізньо-піонерського. Так пізніше другом для неї став Дмитро Прикордонний, який запропонував дещо “розширити аудиторію”. Для цього треба було спочатку зробити декілька записів в студії, чим він взявся опікуватись як продюсер. Хоча мова йде про дуже молодих людей, на той час Дмитро мав за плечима досвід пов’язаний з модною київською групою 90-х Республіка, у створенні й існуванні якої він брав саму безпосередню участь як музикант, як автор, як фронт-мен зокрема. Варто додати, що Uлія Лорd народилася, виросла і живе в Києві, який вважає для себе найкращим місцем на землі.

  У 1997-му 20-ти річна Uлія Лорd здобула свій перший “великий” артистичний досвід завдяки фестивалю Червона Рута. Співачка виборола на фестивалі 2-ге місце в жанрі поп.

  Наприкінці 1998-го року компанія Nova Records видала дебютний міні-альбом Uлії Лорd Танець Душ на касетних носіях, в який війшло 10 треків: 5 пісень і 5 реміксів. Одночасно вийшов відео кліп на пісню Танець Душ, який був тепло прийнятий молодою українською аудиторію. Дивна дівчина зі сплутаним волоссям і густо підведеними темними очима розбила візуальний стереотип традиційної локальної співачки. З музичної точки зору матеріал також вирізнявся експерементальністю. Поєднання вокальних поп мелодій, відвертих та іронічних текстів, музичного одягу пісень, який складався з тріп-хоп та рок елементів, створювало виразний та цілісний саунд.

  Напочатку 1999-го альбом був перевиданий у CD форматі. Диск був доповнений двома бонус треками, це – відео Танець Душ і Фото/Брудна Як Ангел.

  У 2000-му вийшов сингл Дух Молоді – кавер версія на пісню групи Nirvana Smells Like Teen Spirit.

  Протягом цих років Uлії Лорd давала концерти по цілій країні, номінувалася на премії Золота Жарптиця та Території А, брала участь у рок та благодійних фестивалях, що дозволило отримати статус впливового артиста.

  Далі за певних обставин у музичній діяльності відбулася пауза, яка періодично переривалася синглами: Муза-Медуза (2002), Боні І Клайд (2008), та участю у створенні проекту Сніжність. Окремо про Сніжність варто сказати, що це прекрасна звукова стежка до новорічніх свят, яку наповнюють популярні світові тематичні хіти адаптовані українською у супроводі біг-бенду. Джаз, свінг – хіба це не казка?

  Зараз Uлія Лорd готує до випуску новий альбом “∞ секунд”. 22 листопада 2011 року співачка оприлюднила у всемережжі перший запис, який увійде на пісенник, – заголовну пісню “∞ секунд”.

  На початку весни 2012 було презентоване відео на пісню “∞ секунд”, режисував яке Віктор Скуратовський – один з найкращих українських кліп-мейкерів, а також музикант групи “Друга Ріка”.

  Співачка разом зі своєю групою розпочинає динамічну концертну діяльність, прзентуючи нову програму, яка охоплює весь період творчості. На концертах Uлії Лорd можна почути нові пісні, а також вже відомі, такі як “Танець Душ”, “Фото/Брудна як Ангел”, “Дух Молоді” та ін.

  У вересні виходить відео на пісню “Тіло”, над яким Uлія працювала з талановитою творчою групою компанії “Iguana Studios”.

  3 грудня – офіційна дата релізу альбому 8 секунд музвидавництвом Lavina music.