• Організація концертів: +38 067 402 88 92, +38 050 600 47 64, +38 067 235 65 46
 • 

  1 ГРУДНЯ UЛІЯ ЛОРD ПРЕДСТАВИТЬ НОВИЙ АЛЬБОМ «8 СЕКУНД»

  1 грудня в столичному арт-пабі «Бочка» Uлія Лорd представить київським меломанам свій повноформатний студійний альбом «8 Секунд», робота над яким тривала кілька років. В травні вихід альбому анонсував титульний синґл «8 секунд», а нещодавно в ефірі музичних каналів було оприлюднено відео на пісню «Тіло».

  «Після тривалих пошуків, стало зрозуміло з ким мені вдасться зробити гарний музичний одяг для нового матеріалу. Записували альбом з одним із найкращих київських саунд-продюсерів – Олегом Яшніком. Відбувалося це в резиденції звуку Stasrecords в Москві. Останнім часом тут втілюють свої задуми Луї Франк, Дмитро Шуров Pianoboy, Бозон Хікса Юри Хусточки, Юрій Усачьов. Також друзями студії є група Бі-2. Це особливе місце. Студія відрізняється тим, що це атмосферний простір для створення музики. Мастеринг альбому робив американський саунд-продюсер Scott Llamas на своїй студії в Каліфорнії» – розповідає Юлія Лорд.

  Платівку Uлії Лорd “8 секунд” видає рекорд лейбл Lavina Music. Диск буде представлено 1 грудня під час концерту в київському арт-пабі «Бочка». В продажу альбом з’явиться 3 грудня. Всі, хто прийдуть на концерт, будуть мати можливість отримати перші примірники. Пізніше виданий музичний матеріал з’явиться на інтеренет ресурсах співачки.

  Залиште відгук.